Menu
A+ A A-

Systém ODIS

ODIS je softvér pre plnohodnotné a profesionálne oceňovanie a riadenie v stavebnej výrobe. Pomocou neho môžete realizovať všetky činnosti ktoré sú spojené s prípravou a realizáciou stavebného diela. Vytrárajte cenové ponuky jednoducho, rýchlo a na profesionálnej úrovni. Program sa skladá z jednotlívých modulov ktoré slúžia na zostavenie cenových ponúk, kalkuláciu nákladov, čerpanie a fakturáciu.

Moduly

Systém ODIS je zložený z viacerých samostatných častí – modulov. Základným modulom pre tvorbu cenových ponúk je Rozpočet. Ďalšie prídavné moduly rozširujú funkcionalitu systému pre špecifickú skupinu používateľov, podľa potreby a zamerania na investorov, dodávateľov, projektantov, cenárov.

Databázy

Pre efektívnu prípravu zadaní a spracovanie ponúk je vhodné, aby účastníci stavebného procesu využívali všeobecne zaužívané metódy a postupy. Z týchto dôvodov spracovávame databázy konštrukčných prvkov (stavebných prác) a materiálov. Nakoľko je databáza spracovavaná našimi zamestnancami, dokážeme veľmi rýchlo reagovať na prípadne zmeny na trhu.

Demoverzia Systému ODIS

Demo Systému ODIS zasielame zdarma po vyplnení krátkeho dotazníka na DVD médiu. Demo obsahuje aktuálnu verziu systému ODIS, s cenami spred dvoch až troch rokov a je časovo obmedzené. Pri výbere Vám radi poradíme.

Bezplatné predvedenie

V prípade Vášho záujmu je možné vykonať bezplatnú prezentáciu funkciií a možností systému. Po vyplnení kratkého dotazníka Vás kontaktuje náš distribútor a dohodne si s Vami podorobnosti ohľadom predvedenia.

Na stiahnutie

Prihlásenie